Li Hertzman-Ericson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LI HERTZMAN-ERICSON (1933-2017) Abstrakt komposition, signerad samt dareda 67, olja på duk uppsatt på pannå, ca 80x69 cm

Sitter något lös i ramen

808355

2020-09-09