Brefkortsalbum
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BREFKORTALBUM 2 st, jugend, sekelskifte 1800/1900, diverse vykort med motiv av kungar, städer, byggnader, krig och sevärdigheter, Sverige, Europa, 1. världskriget, albumen signerade Ragnar Nordin Julafton 1903 resp. 1906
Slitage
808356
2020-09-06