Brefkortsalbum

Brefkortsalbum
Brefkortsalbum
Brefkortsalbum
Brefkortsalbum
Brefkortsalbum
Brefkortsalbum

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

BREFKORTALBUM 2 st, jugend, sekelskifte 1800/1900, diverse vykort med motiv av kungar, städer, byggnader, krig och sevärdigheter, Sverige, Europa, 1. världskriget, albumen signerade Ragnar Nordin Julafton 1903 resp. 1906

Slitage

808356

2020-09-06