Bataljscen i kretsen av Salomon Van Ruysdael

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALOMON VAN RUYSDAEL, hans krets, 1600-talets andra hälft, bataljscen, olja på pannå, 28 x 36 cm

808364

2020-09-13