Kinesiskt landskap

Kinesiskt landskap
Kinesiskt landskap
Kinesiskt landskap
Kinesiskt landskap
Kinesiskt landskap
Kinesiskt landskap

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Landskap med figurer och byggnader, signerad, olja samt pastellage på pannå, bildyta 49x35 cm, samtida lackram

Bruksslitage, pastellage bortfall

808368

2020-09-06