Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, chesterfieldmodell, oxblodsfärgat läder, sitthöjd ca 42, längd 193 cm
Saknar ben, lättare bruksslitage
808371
2020-09-10