Skåp 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, 1800-talets början, svängt krön, polykromt bemålat, höjd ca 140, 140x42 cm
Kuntoraportti
Ursprungligen överdel till salsskåp, senare lås, senare bemålning, nyckel saknas, hårt slitage
808377
Päivämäärä:
2020-09-08