Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SKÅP, 1800-talets början, svängt krön, polykromt bemålat, höjd ca 140, 140x42 cm

Kuntoraportti

Ursprungligen överdel till salsskåp, senare lås, senare bemålning, nyckel saknas, hårt slitage

808377

Päivämäärä:

2020-09-08