Tsuba

Tsuba
Tsuba
Tsuba
Tsuba
Tsuba
Tsuba
Tsuba
Tsuba

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TSUBA, signerad Bushu ju Masatoshi, Edo, 17/1800-tal, Japan, genombruten dekor med löv och blommor, höjd ca 7,5 cm

808380

2020-09-06