Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSARMATURER, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, Louis Seizestil, med hänklar, höjd inkl. lampmontering, ca 61 cm
Smärre slitage, en sned
808381
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här