Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARMSTOL, 1800-talets senare del, nyrenässans, ek, klädd i gyllenläder med röd botten, sitthöjd ca 49 cm
Zustandsbeschreibung
Läder med visst slitage
808382
2020-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner