Karmstol nyrenässans

Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARMSTOL, 1800-talets senare del, nyrenässans, ek, klädd i gyllenläder med röd botten, sitthöjd ca 49 cm

Zustandsbeschreibung

Läder med visst slitage

808382

2020-09-08