Kask 1800-tal

Kask 1800-tal
Kask 1800-tal
Kask 1800-tal
Kask 1800-tal
Kask 1800-tal
Kask 1800-tal
Kask 1800-tal
Kask 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OFFICERSKASK med plym, 1880-1900-tal, i original läderask

Skador, slitage

808383

2020-09-08