Lars Gösta Lundberg

Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938) (4): "Havsband", signerade, 1997, litografier, 3, 23, 75 och 76/100, ca 16x21 resp. 21x17 cm

808387

2020-09-08