Erkki Kannosto skultpur

Erkki Kannosto skultpur
Erkki Kannosto skultpur
Erkki Kannosto skultpur
Erkki Kannosto skultpur
Erkki Kannosto skultpur
Erkki Kannosto skultpur
Erkki Kannosto skultpur
Erkki Kannosto skultpur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERKKI KANNOSTO (född 1945): komposition, skulptur, brons, signerad och numrerad 18/25, längd 28 cm, höjd 31,5 cm exklusive sockel.

808388

2020-09-12