Cakestand

Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

CAKESTAND, engelsk stil, 1900-tal, betstat trä, hopfällbar. tre runda hyllplan, höjd 89 cm.

Bruksslitage, senare borrhål.

808391

2020-09-15