Agda Holst oljemålning

Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): Stilleben med pioner, signerad Agda Holst 1947, olja på pannå, 70x55 cm.

808392

2020-09-07