Möller Armatur Eskilstuna

Möller Armatur Eskilstuna
Möller Armatur Eskilstuna
Möller Armatur Eskilstuna
Möller Armatur Eskilstuna
Möller Armatur Eskilstuna
Möller Armatur Eskilstuna

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, Möller Armatur, Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, mässing, skaftet med tvinnat läderband samt lampskärm klädd med mocka, höjd ca 110 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

808397

2020-09-15