Ringar silver
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
RINGAR, 5 st., silver, 1900/2000-tal,Tintin Halldin, Swedesign bland annat, en ring med fasettslipad bergkristall samt en med fasettslipad lila sten, bägge med justerbar storlek, övriga i storlek ca 17 och 17,5 mm
Bruksslitage.
808400
2020-09-20