Ringar silver

Ringar silver
Ringar silver
Ringar silver
Ringar silver
Ringar silver
Ringar silver

Klubbat för:

600 SEK

800 SEK

RINGAR, 5 st., silver, 1900/2000-tal,Tintin Halldin, Swedesign bland annat, en ring med fasettslipad bergkristall samt en med fasettslipad lila sten, bägge med justerbar storlek, övriga i storlek ca 17 och 17,5 mm

Bruksslitage.

808400

2020-09-20