Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
STOLAR (6) 1900-talets andra hälft, svartlackerade, stoppade dynor med textil klädsel, främre benparen med kopparskor, sitthöjd ca 45 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
808401
2020-09-09