Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

STOLAR (6) 1900-talets andra hälft, svartlackerade, stoppade dynor med textil klädsel, främre benparen med kopparskor, sitthöjd ca 45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

808401

2020-09-09