Carl Eldh skulptur

Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL ELDH (1873-1954): "Mor", signerad C. J. Eldh Paris, gips, höjd ca 32 cm

Ingår i temaauktionen "Wish List"

Ställvis slitage, fläckar

808418

2020-09-07