Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
BESTICK, ÄGGKOPPAR (2), SKALDJURSGAFFLAR, nysilver, 18/1900-tal, av varierande tillverkare och ålder, bland annat modell "Nya Olga" samt "Perl", skaldjursgafflarnas längd ca 19 cn
Slitage
808420
2020-09-06