Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, funkis, 1900-talets andra kvartal, stomme av förkromat stålrör, två tonade glasskivor, längd 62 cm, bredd 32,5 cm, höjd 61 cm.
Bruksslitage, repor, mindre nagg.
808424
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här