Bengt Tandberg olja på duk

Bengt Tandberg olja på duk
Bengt Tandberg olja på duk
Bengt Tandberg olja på duk
Bengt Tandberg olja på duk
Bengt Tandberg olja på duk
Bengt Tandberg olja på duk
Bengt Tandberg olja på duk
Bengt Tandberg olja på duk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT TANDBERG (1874-1948), Hjorthagens Kyrka, olja på duk, signerad Bengt Tanderg Hjorthagens Kyrka, sannolikt utförd under 1910-talet, 49 x 68 cm

808429

2020-09-13