Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SIGNERADE AFFISHER (2), John Fogerty och Pugh, signerade, 80x58, resp 68x48 cm, signerade i svart tusch.
mjuka veck, slitage
808434
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här