John Fogerty och PUGH

John Fogerty och PUGH
John Fogerty och PUGH
John Fogerty och PUGH
John Fogerty och PUGH

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIGNERADE AFFISHER (2), John Fogerty och Pugh, signerade, 80x58, resp 68x48 cm, signerade i svart tusch.

mjuka veck, slitage

808434

2020-09-08