Okänd konstnär olja på duk daterad 1918

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinna vid prunkande fönster med utsikt mot havet, signerad EC -18, olja på duk 36 x 58 cm

Några duklagningar

808435

2020-09-14