Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinna vid prunkande fönster med utsikt mot havet, signerad EC -18, olja på duk 36 x 58 cm
Några duklagningar
808435
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här