BB King

BB King
BB King
BB King
BB King

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POSTERS, (2) BB King, The great BB King, signerad konsertaffisch, 59x42 cm, samt poster för BB King och Eric Clapton, 70x49 cm

Mjuka veck slitage.

808438

2020-09-08