Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
CARL PALME (1879-1960), Motiv med slott, monogramsignerad CP i trycket och daterad -18, färgträsnitt 28 x 35 cm
Passepartout missfärgad
808441
2020-09-15