Carl Palme färgträsnitt

Carl Palme färgträsnitt
Carl Palme färgträsnitt

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

CARL PALME (1879-1960), Motiv med slott, monogramsignerad CP i trycket och daterad -18, färgträsnitt 28 x 35 cm

Passepartout missfärgad

808441

2020-09-15