Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN ÖSTERLUND (1875-1953), Motiv från Föret / Fyrisån, Uppsala, signerad a tergo, olja på duk 51 x 78 cm
Duken något vikt och därmed har signaturen hamnat a tergo, smärre dukskador
808449
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här