John Österlund olja på duk

John Österlund olja på duk
John Österlund olja på duk
John Österlund olja på duk
John Österlund olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN ÖSTERLUND (1875-1953), Motiv från Föret / Fyrisån, Uppsala, signerad a tergo, olja på duk 51 x 78 cm

Duken något vikt och därmed har signaturen hamnat a tergo, smärre dukskador

808449

2020-09-15