Enicar Armbandsur 1970-tal 18K

Klubbat för:

6 000 SEK

5 000 SEK

ENICAR, armbandsur, 1970-tal, 18K, vitguld, manuellt urverk, plexiglas, band med små diamanter, halvstel integrarad länk i original, diam ca 18x18 mm, längd ca 17 cm, vikt ca 24.6 g

Skadad urtavla. Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

808452

2020-09-13