Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JURGEN VON KONOW (1915-1959), Motiv från Paris, intygad a tergo av Anna-Lisa von Konow, olja på duk 49 x 72 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre tryckskador i duken
808454
2020-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner