Knut Jansson olja på duk

Knut Jansson olja på duk
Knut Jansson olja på duk
Knut Jansson olja på duk
Knut Jansson olja på duk
Knut Jansson olja på duk
Knut Jansson olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUT JANSSON (1882-1966), Kusttallar i skymningsljus, signerad, olja på duk 46 x 58 cm

Senare spännram, lös i ramen

808457

2020-09-15