Bord H Sundling tranås

Bord H Sundling tranås
Bord H Sundling tranås
Bord H Sundling tranås
Bord H Sundling tranås
Bord H Sundling tranås
Bord H Sundling tranås

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

H SUNDLING Tranås, 1950-tal, bord, "Nr 435",
Bord fanerat med bland annat zebrano, svartlackerat underrede, fotavslut med mässingshylsor, höjd ca 56, diameter 57 cm

Blekt

808459

2020-09-08