Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
H SUNDLING Tranås, 1950-tal, bord, "Nr 435",
Bord fanerat med bland annat zebrano, svartlackerat underrede, fotavslut med mässingshylsor, höjd ca 56, diameter 57 cm
Blekt
808459
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här