Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
WILLI FISCHER, skulptur, chamotterat stengods, 1900-talets fjärde kvartal, i form av igekott, längd ca 35 cm.
Lagningar, mindre nagg kan förekomma
808462
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här