Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LÄSBORD, 1900-talets första hälft, höj- och sänkbart, betsad skiva i ek, stomme i koppar, fotslut i form av claw and ball, 2 hjultrissor, brickans mått ca 69x46 cm
Bruksslitage
808470
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här