Oidentfierad konstnär, olja på pannå

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ODIENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1910-tal, Modellstudie, a tergo etikettmärkt "Modell, Studie i lampljus 19..", olja på pannå 53 x 90 cm

808473

2020-09-13