Björn Ekegren skulptur

Björn Ekegren skulptur
Björn Ekegren skulptur
Björn Ekegren skulptur
Björn Ekegren skulptur
Björn Ekegren skulptur
Björn Ekegren skulptur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN EKEGREN (född 1955), skulptur, glas, i form av ett halvt ansikte, signerad B. Ekegren, numrerad 70/100, höjd 17,5 cm

Smärre slitage.

808477

2020-09-20