Glasmålningar

Glasmålningar
Glasmålningar
Glasmålningar
Glasmålningar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASMÅLNINGAR, 2 st, 17/1800-tal, osignerade, ca 25x20 cm

Den ena tavlan har ett löst bakstycke

808478

2020-09-09