Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLASMÅLNINGAR, 2 st, 17/1800-tal, osignerade, ca 25x20 cm
Den ena tavlan har ett löst bakstycke
808478
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här