Vikvägg
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIKVÄGG, 1900-talets första hälft, furu, delvis tapetserad med litografier ur M och W von Wrights bok "Svenska fåglar", längd 180 cm, höjd 160 cm.
Bruksslitage, stötmärken, repor, senare tapetsering.
808480
2020-09-15