Vikvägg

Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg
Vikvägg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKVÄGG, 1900-talets första hälft, furu, delvis tapetserad med litografier ur M och W von Wrights bok "Svenska fåglar", längd 180 cm, höjd 160 cm.

Bruksslitage, stötmärken, repor, senare tapetsering.

808480

2020-09-15