Corneille litografi

Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition liggande kvinna med vit fågel, signerad Corneille -98 samt numr XXII/XXX, färglitografi, pappersstämpel Edition GKM Suede, oramad, bladmått: ca 75x100 cm

808501

2020-09-08