Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med inslagen klubba, signerad Y. Edelmann, numr. E.A IV/XX, färglitografi, oramad, bladmått ca 83x120 cm

Smärre hanteringsveck

808502

2020-09-08