Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
ELLIS, armbandsur, 24 x 15 mm, 18K vitguld, manuell, plexiglas, Rolex urverk märkt "ROLEX PRIMA", metallänk ej ursprunglig, boettnr 31181 111, 1930-tal.
Åldersrelaterat slitage.-
808503
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här