Ellis armbandsur

Ellis armbandsur
Ellis armbandsur
Ellis armbandsur
Ellis armbandsur
Ellis armbandsur
Ellis armbandsur
Ellis armbandsur
Ellis armbandsur
Ellis armbandsur
Ellis armbandsur

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

ELLIS, armbandsur, 24 x 15 mm, 18K vitguld, manuell, plexiglas, Rolex urverk märkt "ROLEX PRIMA", metallänk ej ursprunglig, boettnr 31181 111, 1930-tal.

Åldersrelaterat slitage.-

808503

2020-09-09