Oidentifierad konstnär, oljemålning daterad 1943

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap - Bohuslän, signerad Signor och daterad -43, olja på pannå 51 x 59 cm

Smärre slitage

808512

2020-09-15