Skål Kina
2020-09-06
808513
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 8, längd 22,5 cm
Glasyrnagg, lagningar