Ekselius bord

Ekselius bord
Ekselius bord
Ekselius bord
Ekselius bord
Ekselius bord
Ekselius bord
Ekselius bord
Ekselius bord
Ekselius bord
Ekselius bord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL ERIK EKSELIUS (1914-1998), matbord, 1900-talets mitt, teak, JOC möbler Vetlanda, rund skiva, fyrdelad pelarfot, 1 iläggsskivor ca 60 cm, höjd ca 72, diameter ca 122 cm

Bruksslitage, repor, märken, solblekt, fläckar

808515

2020-09-12