Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KURT TÖRNQVIST (1900-tal), "Stilleben på Bruno Mathsson-bord", signerad och daterad -47, olja på duk 65 x 58 cm
Zustandsbeschreibung
808527
2020-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner