Kurt Törnqvist olja på duk

Kurt Törnqvist olja på duk
Kurt Törnqvist olja på duk
Kurt Törnqvist olja på duk
Kurt Törnqvist olja på duk
Kurt Törnqvist olja på duk
Kurt Törnqvist olja på duk

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KURT TÖRNQVIST (1900-tal), "Stilleben på Bruno Mathsson-bord", signerad och daterad -47, olja på duk 65 x 58 cm

Zustandsbeschreibung

808527

2020-09-15