Eva Jancke Björk olja på duk

Eva Jancke Björk olja på duk
Eva Jancke Björk olja på duk
Eva Jancke Björk olja på duk
Eva Jancke Björk olja på duk
Eva Jancke Björk olja på duk
Eva Jancke Björk olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA JANCKE-BJÖRK (1882-1981), Kusttallar, monogramsignerad och daterad -53, olja på duk 37 x 45 cm

808537

2020-09-15