Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THOMAS SCHREIBER, (f.1974) 2 st "Bajen For Ever", affischer föreställande Lena Fast med tatuering designad av Doc Forest (Ove Skog), ca 83x60 cm
Mjuka veck, slitage, kantskador
808543
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här